4 czerwca  (wtorek) - zebrania z Rodzicami

Porządek zebrania na os. Kościuszkowskim 7:

klasy I - VI
17.00  - spotkanie w sali gimnastycznej Rodziców z klas I - VI
Profilaktyka uzależnień behawioralnych (m.in. uzależnienie od telefonu, gier komputerowych) - wykład przedstawiciela Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie

ok. 18.00 - zebrania w salach z wychowawcami

Porządek zebrania na os. Jagiellońskim 17:

klasy VII - VIII
17.00 - zebrania w salach z wychowawcami

• Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwykły
    Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zebrania z rodzicami