Strona g艂贸wna

Wszystkim Mamom sk艂adamy najpi臋kniejsze 偶yczenia! 馃槏

Myde艂ka wykonane przez dzieci z klas 4-6 z okazji Dnia Matki. 馃榿

Ewangelia na dzi艣

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzie艅.
  • Poniedzia艂ek 2019-10-14, 28. tydz. zwyk艂y
    艁k 11, 29-32
    Gdy t艂umy si臋 gromadzi艂y, Jezus zacz膮艂 mówi膰: «To plemi臋 jest plemieniem przewrotnym. 呕膮da znaku, ale 偶aden znak nie b臋dzie mu dany, prócz znaku Jonasza. Jak bowiem Jonasz by艂 znakiem dla mieszka艅ców Niniwy, tak b臋dzie Syn Cz艂owieczy dla tego plemienia. Królowa z Po艂udnia powstanie na s膮dzie przeciw ludziom tego plemienia i pot臋pi ich; poniewa偶 ona przyby艂a z kra艅ców ziemi s艂ucha膰 m膮dro艣ci Salomona, a oto tu jest co艣 wi臋cej ni偶 Salomon. Ludzie z Niniwy powstan膮 na s膮dzie przeciw temu plemieniu i pot臋pi膮 je; poniewa偶 oni dzi臋ki nawo艂ywaniu Jonasza si臋 nawrócili, a oto tu jest co艣 wi臋cej ni偶 Jonasz».

Rodzinny Krak贸w - Portal dla rodzic贸w i dzieci z Krakowa i okolic
Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie sz贸stej, archiwum sprawdzian贸w z poprzednich lat
www.matzoo.pl - 膯wicz i ucz si臋 matematyki! Strona dla uczni贸w szk贸艂 podstawowych
Dzieci i m艂odzie偶 w Internecie - materia艂y edukacyjne o bezpiecze艅stwie w sieci