Strona g艂贸wna

Wszystkim Mamom sk艂adamy najpi臋kniejsze 偶yczenia! 馃槏

Myde艂ka wykonane przez dzieci z klas 4-6 z okazji Dnia Matki. 馃榿

Ewangelia na dzi艣

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzie艅.
  • Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwyk艂y
    Jezus pocz膮艂 czyni膰 wyrzuty miastom, w których najwi臋cej Jego cudów si臋 dokona艂o, 偶e si臋 nie nawróci艂y. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie dzia艂y si臋 cuda, które u was si臋 dokona艂y, ju偶 dawno w worze i w popiele by si臋 nawróci艂y. Tote偶 powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi l偶ej b臋dzie w dzie艅 s膮du ni偶 wam. A ty, Kafarnaum, czy a偶 do nieba masz by膰 wyniesione? A偶 do Otch艂ani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie dzia艂y si臋 cuda, które si臋 w tobie dokona艂y, zosta艂aby a偶 do dnia dzisiejszego. Tote偶 powiadam wam: Ziemi sodomskiej l偶ej b臋dzie w dzie艅 s膮du ni偶 tobie”.

Rodzinny Krak贸w - Portal dla rodzic贸w i dzieci z Krakowa i okolic
Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie sz贸stej, archiwum sprawdzian贸w z poprzednich lat
www.matzoo.pl - 膯wicz i ucz si臋 matematyki! Strona dla uczni贸w szk贸艂 podstawowych
Dzieci i m艂odzie偶 w Internecie - materia艂y edukacyjne o bezpiecze艅stwie w sieci