Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

(kl.8b)

Sandra Rusin
(kl.5a)

wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 86. Gabrysia zajęła drugie miejsce! Sandra również pięknie się zaprezentowała.

Gratulujemy serdecznie!

Zapraszamy do galerii

• Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwykły
    Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej