Kolejny sukces fizyków z Vicuny

15 maja 2019 roku ogłoszone zostały wyniki  Polsko - Ukraińskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko organizowanego przez Fundację Młodych Fizyków pod patronatem Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Do boju z rówieśnikami z całej Polaki ruszyło w kwietniu aż 35 uczniów i uczennic Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek  (gimnazjum i szkoły podstawowej), a aż  trójka  z nich zdobyła miejsca premiowane i zaszczytne tytuły TAONÓW .

W kategorii szkół podstawowych  byli to SZYMON DUDEK  KAROLINA GRĄDZIEL, a wśród gimnazjalistów  JAKUB PAŃTAK.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapewniamy, że nagrodzimy Ich gromkimi brawami na ceremonii  wręczania dyplomów z wizerunkiem Lwiątka.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Kolejny sukces fizyków z Vicuny