Kolejny sukces fizyków z Vicuny

15 maja 2019 roku ogłoszone zostały wyniki  Polsko - Ukraińskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko organizowanego przez Fundację Młodych Fizyków pod patronatem Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Do boju z rówieśnikami z całej Polaki ruszyło w kwietniu aż 35 uczniów i uczennic Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek  (gimnazjum i szkoły podstawowej), a aż  trójka  z nich zdobyła miejsca premiowane i zaszczytne tytuły TAONÓW .

W kategorii szkół podstawowych  byli to SZYMON DUDEK  KAROLINA GRĄDZIEL, a wśród gimnazjalistów  JAKUB PAŃTAK.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapewniamy, że nagrodzimy Ich gromkimi brawami na ceremonii  wręczania dyplomów z wizerunkiem Lwiątka.

• Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwykły
    Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Kolejny sukces fizyków z Vicuny