Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

3 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik” dla klas III. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Zmagali się z różnymi matematycznymi trudnościami. Dwoili się i troili, by uzyskać najlepszy wynik.

Nagrodzeni zostali:

Mateusz Kłos – I miejsce

Małgorzata Jarosz – II miejsce

Paweł Kafel – III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator – Dorota Dudek

• Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwykły
    Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”