Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019

8 czerwca 2019 r. (sobota) w 14 placówkach, w trzech krajach odbył się Finał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019.

W Krakowie finał odbył się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Uczelnianym Centrum Informatycznym, a do zmagań konkursowych przystąpiło 86 zawodników w czterech kategoriach wiekowych: od uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej do uczniów szkół średnich. Uczniowie mieli do rozwiązania 11 bardzo trudnych zadań w czasie 150 min.

Z naszej szkoły w finale wzięli udział:
Miłosz Nosal z klasy 6a, który zdobył tytuł LAUREATA
Krzysztof Michałczyk
z klasy 6c, który zdobył tytuł LAUREATA
Filip Błaszczyk
 z klasy 5b, który zdobył tytuł LAUREATA,

Krzysztof Dudek z klasy 6b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Mikołaj Niemiec z klasy 5b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Piotr Tomczyk z klasy 5a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Otto Pazera z klasy 7a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Kacper Łękawa z klasy 8b, który zdobył tytuł FINALISTY.

Uczniom bardzo serdecznie gratuluję.

W tym roku w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2019 startowało 15 500 uczniów!

• Wtorek 2019-07-16, 15. tydz. zwykły
    Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019