Zajęcia pozalekcyjne

DZIEŃ

GODZINA

NAZWA

PROWADZĄCY

SALA

 

PONIEDZIAŁEK

7.10 – 7.55

Konsultacje
z chemii

Joanna Micał

s.31 LO

8.00 – 8.45

ZDW j. polski klasa
IV a, b

Danuta Pilarz

s.109

8.00 – 8.45

Przygotowanie do konkursu humanistycznego

Agnieszka Zielowska

s.25 LO

12.30 – 13.15

Koło j.angielskiego
klasy III

Monika
Górecka - Marzec

s.29

13.20 – 14.05

ZDW j. angielskiego
klasy III

Monika 

Górecka - Marzec

s.29

12.50 – 14.30

Koło teatralne
klasa II b i c

Monika Jamróz,
Iwona Gurdek

s.204

12.50 – 14.20

Koło teatralne
klas I

Joanna Bąk, Dorota Dudek, Elżbieta Nowak

s.28

13.55 – 14.40

Schola klas I-III

s. Sabina Żak

s.110

14.45 – 15.30

Schola klas IV-VI

s. Sabina Żak

Izabela Błaszczyk

s.110

14.45 – 15.30

ZDW j.angielski klasy IV

Iwona Reciak

s.107

14.30 – 15.15

Konsultacje
z historii

Beata Gajda

s.25 LO

15.30-17.15

Gimnastyka artystyczna

Agnieszka Lech

sala gimnastyczna

15.20-16.05

Konsultacje
z biologii

Anna Masłowiec

s. 33 LO

 

WTOREK

7.05 – 7.50

Koło
z j. hiszpańskiego klasy VII

Karolina Maksymiuk

s.5 LO

7.10 – 7.55

Matematyka przed egzaminem ósmoklasisty

klasa VIII b

Maria Łuszczkiewicz

s.35

8.00 – 8.45

Koło polonistyczne klasy V

Edyta Dybek

s.109

12.30-14.00

Koło teatralne
klasa II a

Maja Kupczyk

s.29

12.35-13.20

ZDW klasa III b

Barbara Jachymczak

biblioteka

12.50-13.35

ZDW klasa IV c

Edyta Dybek

s.109

12.50-13.35

ZDW klasa I c

Elżbieta Nowak

s.28

13.55 – 14.40

Koło j. angielskiego klasy VI

Iwona Reciak

s.107

13.55 – 14.40

Koło religijne
klasy III i IV

s. Joanna Warsiewicz

s.110

13.55 – 14.40

Koło informatyczne

Marcin Nesterak

s.104

14.45 – 15.30

Koło gitarowe
dla klas IV-VI

Marcin Nesterak

s.104

14.45-15.30

Koło matematyczne klasa VI a i VI b

Maria Łuszczkiewicz

s.108

14.30-15.15

Konsultacje
z geografii

Iwona Dobrucka

s. 34 LO

15.30 – 17.00

Piłka siatkowa

Marian Mól

sala gimnastyczna LO

 

ŚRODA

12.30-13.15

ZDW klasa II c

Monika Jamróz

biblioteka

12.30-13.15

ZDW klasa II b

Iwona Gurdek

s.28

12.50-13.35

Koło plastyczne klas III

Barbara Jachymczak,
Małgorzata Mazanek

 

s.29

13.45 – 14.30

ZDW zajęcia grafomotoryczne dla klas III

Barbara Jachymczak

Dominika Malik

s.107

13.45 – 14.30

ZDW z matematyki
klasy IV a i c

Iwona Walkosz

s.108

13.55-14.40

Koło
 j. angielskiego klasa IV c

Anna Szary

s.104

13.55 – 14.40

Koło
j. angielskiego
klasy V

Patrycja Borek

s.110

13.55 – 14.40

ZDW z matematyki kl.V
co 2 tyg.wymiennie
z kółkiem matematycznym

Dariusz Stawiarz

s. 108

13.55 – 15.30

Warsztaty  kulinarne

s. Joanna Warsiewicz

s.28

13.55 – 14.40

ZDW klasa III a

Małgorzata Mazanek

s.29

14.30 – 15.15

Kółko Historyczne dla uczniów klas Vb, VIb , VIIa i b (przygotowanie do konkursu historycznego)

Beata Gajda

s.25 LO

14.30 – 15.15

Koło j. angielskiego dla klas VII i VIII

Monika Wojtas

LO

15.25 – 16.10

Konsultacje
z j. angielskiego
klasy VIII

Wiktoria Ruszczyk

s. 21 LO

15.35 – 16.20

Boska Trupa – koło teatralne

Lidia Czarnowicz
Małgorzata Mazanek

s.29

15.35 – 17.05

Badminton

Monika Topór

sala gimnastyczna

 

CZWARTEK

7.10 – 7.55

Matematyka przed egzaminem ósmoklasisty
  klasa VIII a

Dariusz Stawiarz

s.37 LO

7.10 – 7.55

Konsultacje
z fizyki

Piotr Golonka

s.30 LO

8.00 – 9.40

Koło dziennikarsko-pisarskie

Magdalena Sanakiewicz

s.102

8.00 – 8.45

ZDW j. angielski klasy V

Patrycja Borek

s.110

8.00 – 8.45

ZDW z j. polski klasy VI a, b

Danuta Pilarz

s.109

8.00 – 8.45

Koło biblijne

s. Otylia Musialik

s.108

12.50-13.35

ZDW klasa I a

Joanna Bąk

s.29

12.50-13.35

ZDW klasa I b

Dorota Dudek

s.28

12.50-13.35

Koło biblioteczne klasy II i III

Barbara Marszałek-Kotula

biblioteka

13.55-15.25

 

Koło informatyczne

Teresa Adamczyk

s.102

13.55-14.40

 

Koło „Tajemnice budowy człowieka”
kl. IV i V

Agnieszka Musiał

s.104

13.55 – 14.40

Koło religijne
klasy III i IV

s. Joanna Warsiewicz

s.110

14.15 – 15.00

Koło matematyczne klasy IV a, b i c

Iwona Walkosz

108

14.30 – 15.15

Koło geograficzne

Iwona Dobrucka

s.34 LO

14.30 – 15.15

Koło j. angielskiego dla klas VII i VIII

Monika Wojtas

LO

14.45 – 15.30

Koło j. angielskiego klasa VII

Anna Szary

s.104

15.20 – 16.05

Koło informatyczne

Magdalena Janas-Owczarek

s.16 LO

16.10 – 16.55

Konsultacje dla uczniów

Magdalena Janas-Owczarek

s.16 LO

15.30 – 17.15

Gimnastyka artystyczna

Agnieszka Lech

sala gimnastyczna

15.35 – 16.20

Koło plastyczne

Dominika Tokarska

s.30

 

PIĄTEK

7.10 – 7.55

Konsultacje
z fizyki

Piotr Golonka

s.30 LO

8.00 – 8.45

Koło polonistyczne klasa VII a

Agnieszka Zielowska

s.22 LO

12.50-13.35

ZDW klasa II a

Maja Kupczyk

biblioteka

14.45 – 16.15

zajęcia sportowe korekcyjno-rozwijające

Magdalena Nesterak

LO

sala
gimnastyczna

14.45 – 15.30

Piłka siatkowa

Grzegorz Mrawczyński

sala gimnastyczna

15.30 – 16.15

Piłka nożna

Grzegorz Mrawczyński

sala gimnastyczna

 

SOBOTA

 

 

 

 

 

wybrane soboty po uprzednim ustaleniu

Koło historyczno - turystyczne

Izabela Błaszczyk

 

zajęcia/wyjścia w ustalonych
z uczniami terminach

Koło wyrównawcze
z chemii

Agnieszka Musiał

 

Zajęcia
w ustalonych
z uczniami terminach

Czytanie lektur, ZDW klasa VII b i c

Dominika Nęcek

 

Zajęcia w szkole, wyjścia na uczelnie, wycieczki w ustalonych terminach

Koło biologiczne

Anna Masłowiec

 

Zajęcia warsztatowe 1 raz w miesiącu w ustalonych terminach

Spotkania
z technika
i elektroniką

Teresa Adamczyk

 

Pierwszy i trzeci czwartek w I półroczu

Koło z j. włoskiego

Agnieszka Bożek

 

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Poniedziałek 2019-10-14, 28. tydz. zwykły
    Łk 11, 29-32
    Gdy tłumy się gromadziły, Jezus zaczął mówić: «To plemię jest plemieniem przewrotnym. Żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku Jonasza. Jak bowiem Jonasz był znakiem dla mieszkańców Niniwy, tak będzie Syn Człowieczy dla tego plemienia. Królowa z Południa powstanie na sądzie przeciw ludziom tego plemienia i potępi ich; ponieważ ona przybyła z krańców ziemi słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon. Ludzie z Niniwy powstaną na sądzie przeciw temu plemieniu i potępią je; ponieważ oni dzięki nawoływaniu Jonasza się nawrócili, a oto tu jest coś więcej niż Jonasz».

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Zajęcia pozalekcyjne

14-18.10.2019